Умови забезпечення роботоздатності рівнеміра рідини, що працює за високих температур
DOI:
https://doi.org/10.15588/1607-6885-2018-2-17Ключові слова:
титановій ємності1, хімічної промисловості2,Анотація
Вступ В багатьох галузях промисловості використовуються вимірювальні прилади, за допомогою яких встановлюється кількість рідини у великих замкнутих об’ємах [1]. Для роботи рівнемірів рідини використовуються різні фізичні принципи, а для зручності використання в практичних цілях отриманий сигнал обробляється за допомогою електронного обладнання. Проте високі температури можуть становити проблему при використанні рівнемірів рідини на об’єктах хімічної промисловості, металургії, машинобудування.
Постановка задачі У накопичувальній титановій ємності об’ємом 40 м3(рис. 1) знаходиться агрессивна кипляча летюча рідина, температура якої може коливатись від 240 °С до 380 °С, в залежності від вимог технологічного процесу. У верхній частині ємності 3 утворюються пари рідини під тиском від 0,5 МПа до 0,9 МПа з температурою t1′ , що залежить від температури киплячої рідини.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.