On the evaluation of the reliability of orthogonal plans in the modeling of functional dependencies

V Ol’shanetskii

Анотація


On the evaluation of the reliability of orthogonal plans in the modeling of functional dependencies


Ключові слова


On the evaluation of the reliability of orthogonal plans in the modeling of functional dependencies

Повний текст:

PDF


Адреса редакції журналу:
Редакція журналу «НМТ», Запорізький національний технічний університет, 
вул. Жуковського, 64, м. Запоріжжя, 69063, Україна. 
Телефон: 0 (61) 769-82-96 – редакційно-видавничий відділ
E-mail: rvv@zntu.edu.ua

При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на журнал є обов’язковим.