COMPREHENSIVE MODERNIZATION OF THE TECHNOLOGICAL EQUIPMENT OF ELECTRO-POLISHING
DOI:
https://doi.org/10.15588/.v0i2.100089Ключові слова:
комплексний підхід, технологічне устаткування, автоматизація конкурентоспроможний, високотехнологічний виріб, технологія електроімпульсного поліруванняАнотація
Представлено комплексний підхід до розробки технологічного устаткування для електроіскрового полірування. Запропоновано ефективну концепцію автоматизації сучасного високоефективного та конкурентоспроможного технологічного обладнання для електроіскрового полірування високотехнологічних виробів.
Посилання
Pereverzev, L. B. System tendencies of foreign design
factories. – Minsk : VNIITE, 2000. – 328 p.
Ponomareva, E. S. Color in an interior – Minsk : Vysheysh.
шк., 2004. – 167 pages.
Golovina E. Ya. Method of electropulse polishing of metals
Minsk: Mechanical engineering, – 2000. – 348 p.
Konyaev, N. M. What is ergonomics? / N. M. Konyaev,
V. A. Lebedev. – Minsk : Vysheysh. шк., 2002. – 124 p.
Zernov, V. A. Tsvetovedeniye / V. A. Zernov. – M. : Soviet
artist, 2000. – 126 p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.