МОДЕЛИРОВАНИЕ ГЕРМЕТИЗАЦИИ ОТЛИВКИ ИЗ БЫСТРОРЕЖУЩЕЙ СТАЛИ В ФОРМЕ ЛВМ ДЛЯ РЕАЛИЗАЦИИ ТЕХНОЛОГИИ ГАЗОДИНАМИЧЕСКОГО ВОЗДЕЙСТВИЯ НА РАСПЛАВ
DOI:
https://doi.org/10.15588/.v0i2.100074Ключові слова:
моделирование герметизации, цилиндрические отливки, процесс затвердевания, расплав, газодинамическое воздействиеАнотація
Представлены результаты компьютерного моделирования герметизации блока отливок цилиндрической формы из стали Р18Л, получаемых по действующей технологии в формах литья по выплавляемым моделям. Показана возможность использования газодинамического воздействия на затвердевающий металл при условии изменения конструкции блока.
Посилання
Деклараційний патент, Україна МПК (2006) В22D
/00 Спосіб отримання виливків/ Селівьорстов В.Ю.,
Хричиков В.Є., Доценко Ю.В. № 28858 ; заявл.
08.2007 ; опубл. 25.12.2007, Бюл. № 21.
Деклараційний патент, Україна МПК (2006) В22D
/00 Пристрій для отримання виливків / Селівьор-
стов В. Ю., Хричиков В. Є., Доценко Ю. В. № 28859 ;
заявл. 03.08.2007 ; опубл. 25.12.2007, Бюл. № 21.
Селиверстов В. Ю. Технология газодинамического воз-
действия на расплав в литейной форме – один из перс-
пективных способов повышения качества металла отли-
вок / Селиверстов В. Ю. // Сучасні проблеми металургії. Наукові праці. 2007. – Т. 10. – С. 25–35.
Селиверстов В. Ю. Особенности определения технологических параметров газодинамического воздействия на расплав в литейной форме / Селиверстов В. Ю. // Системні технології: Регіональний міжвузівський збірник наукових праць / МОН України. Національна металургійна академія України. Вип. 4 (63) : Системні технології обробки інформації. Системне моделювання технологічних процесів. – Дніпропетровськ : ДНВП «Системні технології», 2009. – С. 91–98.
Селиверстов В. Ю. Методика расчета параметров газодинамического воздействия на затвердевающий металл в литейной форме / Селиверстов В. Ю., Михайловская Т. В. // Системні технології: Регіональний міжвузівський збірник наукових праць / МОН України. Національна металургійна академія України. Вип. 3 (68) : Інформаційні технології в процесах одержання матеріалів із заданими властивостями. Інтелектуальні інформаційно-управляючі системи. – Дніпропетровьк : НМетАУ, кафедра
Інформаційних технологій і систем, 2010. – С. 186–192.
Влияние газодинамического воздействия на распреде-
ление сульфидных включений в цилиндрической отлив-
ке из углеродистой стали, затвердевающей в кокиле /
[Селиверстов В. Ю., Михайловская Т. В., Доценко Ю. В.,
Мушенков Ю. А.] // Металлургическая и горнорудная
промышленность. – 2009. – № 5. – С. 40–43.
Особливості структуроутворення литої вуглецевої сталі
при газодинамічному впливі / [Селівьорстов В. Ю.,
Хричиков В. Є., Куцова В. З. та ін.] // Теорія і практика
металургії. – 2009. – № 5–6. – С. 80–85.
Селівьорстов В. Ю. Дослідження газодинамічного впливу на властивості литої вуглецевої сталі / Селівьорстов В. Ю. // Теорія і практика металургії. – 2007. – № 4–5. – С. 22–25.
Селівьорстов В. Ю. Використання технології газодина-
мічного впливу на розплав при литті по витоплюваним
моделям / Селівьорстов В. Ю., Кущ П. Д. // Вісник На-
ціонального технічного університету «ХПІ». Збірник
наукових праць. Тематичний випуск: Нові рішення в
сучасних технологіях. – Харків : НТУ «ХПІ». – 2010. –
№ 4 – С. 89–94
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.